Just Andersen tenn Danmark Sommar

557748

JUST ANDERSEN, ljusstakar, 3+2+1+2, vas, skål med ljushållare, 2 saltkar, skål med lock, tenn, Danmark, stämplade JUST, höjd 2-23,5 cm

Slitage, skål med buckla

Metall, Tenn, Belysning

Monter 27

Budhistorik (2 bud)

4149553
4149116

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.