Gnistskydd

Föregående | Översikt | Nästa

557746

GNISTSKYDD, 1800-talets mitt, nyrokoko, förgylld brons samt nät i järn, höjd ca 71 samt största bredd 74 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Bruks och åldersrelaterat slitage

Diverse

Rum 2

557746 - Gnistskydd
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Gnistskydd

Budhistorik (7 bud)
4160461
4160460
4157848
4157846
650
4157829
600

2 dagar kvar
Avslutas 2018-07-18
19:34   (20:34 )
AKTUELLT BUD SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.