Gerhard Nordström oljemålning

557740

GERHARD NORDSTRÖM (född 1925): Notre-Dame de Paris, signerad och daterad G. Nordström -52, olja på duk, ca 38x46 cm

Tavelvagn 2

Gerhard Nordström oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4148090
4141612
4141315

Slutpris SEK:
36 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.