Curt Sjöberg

557737

CURT SJÖBERG (1911-1987): Julaftonsfyr i Trosa - skärgårdsbild med segelbåt, singerad och daterad C Sjöberg 1973, olja på pannå, ca 59x73 cm

Fack 39

Curt Sjöberg

Budhistorik (1 bud)

4154484
2018-07-11 17:26:10

2018-07-11 kl 17:40
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.