Roland Svensson färglitografi

557707

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Blankt sund och natthamn" eller "Blankt sund, Ljusskär", signerad roland S, 40/360, färglitografi, ca 30x44 cm

Konst, Grafik, Tema

Rum 2

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (13 bud)
4174173
5 400
4168890
5 200
4174141
5 000
4168890
4 800
4168180
4 600

Slutpris SEK:
5 400
528 EUR, 617 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.