Utelampor

557702

UTELAMPOR, 3 st, 1900-talets mitt, grålackerat metal med klotformade vitglaskupor, olikastorleken, höjd ca 29-36 cm

Smuts, slitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Utelampor

Hylla 2

Utelampor

Budhistorik (2 bud)

4140883
600
4139735

Slutpris SEK:
600
54 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.