Johan Petter Johansson

557700

JOHAN PETTER JOHANSSON, "Triplex" arbetslampa, 1900-talets mitt, grålackerad, teleskoparm samt vinklingsbar skärm, märkt ''Triplex'', utdragbar

Slitage, förlust av färg, repor, märken, fläckar, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Utelampor

Hylla 2

Johan Petter Johansson

Budhistorik (17 bud)
4150252
3 600
4150245
3 400
4150240
3 200
4145422
4150238

Slutpris SEK:
3 600
327 EUR, 378 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.