Grythyttan trädgårdsgrupp

557699

GRYTHYTTAN, 6 dlr., trädgårdsgrupp, 1900-talets mitt, bestående av soffa, 4 stolar, rödmålat trä och järn, brickmärkta, sitthöjd ca 45, soffans längd ca 100 cm, bord medföljer, bordets höjd 60, 90x64 cm,

Kräftig slitage, rostig, förlust av färg, fläckar, märken, smuts

Möbler, Övriga möbler

Rum 10

Grythyttan trädgårdsgrupp

Budhistorik (8 bud)
4150513
4150341
4150272
4149637
600
4148216
550

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.