Oljemålning

557680

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Flicka med lökar, olja på duk, ca 51x42 cm

Skador, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 9, Vagga 1

Oljemålning

Budhistorik (67 bud)
4149919
13 500
4149917
13 000
4149912
12 500
4149915
12 000
4149912
11 500

Slutpris SEK:
13 500
1 359 EUR, 1 544 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.