Snusdosor 2 st horn sköldpadd 1800-tal

557679

SNUSDOSOR, 2 st, horn, lock med intarsiainlägg av sköldpadd, 1800-tal, 8x4,5 resp. 9x4 cm

Sköldpadd med mindre skador

Diverse

Budhistorik (2 bud)

4147740
4143785

Slutpris SEK:
32 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.