Oljemåling

557671

HERMANN J. GOTTLIEB KRICHELDORF (1867-1949): Stilleben med fågel, signerad och daterad 1938, olja på pannå, ca 36,5x43 cm

Rum 2

Oljemåling

Budhistorik (9 bud)
4150351
4149952
4149235
4148605
4146245
650

Slutpris SEK:
182 EUR, 210 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.