Skeppsmodell

557655

MODELLBÅT, 1900-tal, med ställ, höjd 72, längd 115 cm

Lösa delar, skador, slitage

Diverse, Nautica/Technica

Rum 2

Skeppsmodell

Budhistorik (1 bud)

4149684
2018-07-08 02:01:09

2018-07-08 kl 10:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.