Samovar mässing Ryssland

557651

SAMOVAR, Ryssland, mässing, omkring 1900, märkt, handtag i trä, höjd ca 78 cm

Skador, bucklor

Diverse

Rum 4

Samovar mässing Ryssland

Budhistorik (2 bud)

4150338
4146803

Slutpris SEK:
32 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.