Skåp Svenskt Tenn design Josef Frank

557612

JOSEF FRANK, skåp, Svenskt Tenn, modellnummer 2135, mahogny, rotfanerade dörrar, brännmärkt Josef Frank Svenskt Tenn, inredning med två hyllplan, utdragbar skiva samt nedtill hylla, nyckelbussning och gångjärn i mässing, ca 44x105, höjd ca 140 cm

Bruksskick

Möbler, Skåp, byråer, Design, Selected

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (47 bud)
4152654
78 000
4152652
76 000
4152650
74 000
4152646
72 000
4152644
70 000

Slutpris SEK:
78 000
7 090 EUR, 8 190 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.