Joakim Allgulander

557587

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "White chandelier", signerad och numrerad Joakim Allgulander 25/30, digital print, bladmått ca 70x56 cm

Fack 39

Joakim Allgulander
Budhistorik (22 bud)
4160110
4159654
1 900
4159640
1 800
4159653
1 800
4159640
1 700

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.