Karl Mårtens

557585

KARL MÅRTENS (född 1956): Fågel, signerad Karl Mårtens PT, färglitografi, bladmått ca 22,5x22,5 cm

Fack 8

Karl Mårtens
Budhistorik (17 bud)
4160115
4160111
4160113
4160111
950
4159845
900

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.