Joakim Allgulander

557576

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Free Wifi", signerad och numrerad Joakim Allgulander 4/150, färglitografi, bladmått ca 59x38 cm

Fack 37

Joakim Allgulander
Budhistorik (6 bud)
4157528
4156753
4155411
700
4152580
650
4152035
600

Slutpris SEK:
100 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.