Oidentifierad konstnär oljemålning

557575

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets andra hälft, motiv med hjortar, olja på duk ca 49x49

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Lagningar, reyuscher, rinning av fernissa i övre kanten

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (14 bud)
4164166
2 600
4163796
2 400
4163796
4163088
4163794

Slutpris SEK:
2 600
236 EUR, 254 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.