Ole Wanscher fåtöljer "Senator"

557570

OLE WANSCHER, fåtöljer, ett par, "Senator", France og Son, Danmark 1960-tal, stomme i teak, sitthöjd 44 cm

Smärre märken och repor

Möbler, Fåtöljer, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Ole Wanscher fåtöljer

Budhistorik (18 bud)
4150075
8 400
4149569
8 200
4150072
8 200
4149569
7 000
4150067
6 800

Slutpris SEK:
8 400
764 EUR, 882 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.