Oidentifierad konstnär

557569

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv med havsvik och båtar, Centraleuropa, 1700-tal, olja på duk som dubblerats, ca 31x39 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Krackelyr, enstaka retusch

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (7 bud)
4164531
4163952
4156296
4156295
4154146

Slutpris SEK:
272 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.