Skrivbord

557562

SKRIVBORD, 1940/50-tal, mahognyfanér samt ek, höjd ca 76 cm, 145x75 cm

Bruksslitage, nyckel medföljer

Möbler, Kontorsmöbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Skrivbord

Budhistorik (8 bud)
4163483
1 600
4163389
4163481
4163389
1 400
4163467
1 300

Slutpris SEK:
1 600
145 EUR, 168 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.