Bordslampa 1900-talets mitt

557505

BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, mässing, reliefdekor av stiliserade växter, höjd ca 52 cm

Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor

Bordslampa 1900-talets mitt

Budhistorik

2018-07-18 kl 21:08
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.