Ivar Morsing oljemålningar

557498

IVAR MORSING (1919-2009): (2), På Alvaret Öland'' resp "Österlen", signerade 'I Morsing', olja på pannå, 28x32 cm resp 19x20 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Ivar Morsing oljemålningar

Budhistorik (8 bud)
4163661
4163659
950
4163407
900
4162066
700
4161616
450

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.