Koffert plåtskodd

557485

KOFFERT, 1900-talets första hälft, beslag i mässing, träband, etikett från Swedish Lloyd line, höjd ca 33, 103x54 cm

Omfattande slitage, nyckel saknas

Fashion, Väskor, accessoarer

Rum 21

Koffert plåtskodd

Budhistorik

2018-07-08 kl 19:27
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.