Oljemålning av glaskonstnären Edvin Ollers

557483

EDVIN OLLERS (1888-1959), Klippor vid kusten, signerad och daterad 1949, olja på duk, ca 48x59 cm

Fack 35

Budhistorik (3 bud)

4146624
4144111
4142594

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.