4 polistiska illustrationer av Leif Zetterling

557481

LEIF ZETTERLING (född 1940), Satiriska illustrationer med svenska politiker och kändisar, signerade och daterade 1978-1985, blandtekniker 4 st, bildstorlek ca 35x25 cm

Ej examinerade ur ram

Budhistorik (3 bud)

4151177
4151176
750
4147048
700

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.