Oljemålning Lindorm Liljefors

557480

LINDORM LILJEFORS (1909-1985), Vårbrytning Herrö, signerad Lindorm L, Åland, olja på pannå, ca 41x56 cm. UTSTÄLLD: Naturhistoriska Muséet Göteborg 1975

Konst, Äldre måleri

Fack 26

Oljemålning Lindorm Liljefors

Budhistorik (6 bud)
4153340
550
4153334
500
4153130
450
4144083
4153129

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.