Sigrid Södergren oljemålning

557477

SIGFRID SÖDERGREN (1900-tal): "Kvinna i Kongo stöter ris", signerad och daterad Sigfrid. S. -77, olja på pannå, ca 45x18 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Sigrid Södergren oljemålning

Budhistorik (11 bud)
4160880
4163402
950
4160880
900
4163401
850
4160880

Slutpris SEK:
91 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.