Sigrid Södergren oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

557477

SIGFRID SÖDERGREN (1900-tal): "Kvinna i Kongo stöter ris", signerad och daterad Sigfrid. S. -77, olja på pannå, ca 45x18 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

557477 - Sigrid Södergren oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Sigrid Södergren oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4154604
2018-07-11 18:35:49

2 dagar kvar
Avslutas 2018-07-18
12:28   (13:28 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.