Sven Svensson oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

557476

SVEN SVENSSON (1906-1999): "Stilleben med avgud", signerad Sven Svensson, olja på pannå, ca 44x35 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

557476 - Sven Svensson oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Sven Svensson oljemålning

Budhistorik

2 dagar kvar
Avslutas 2018-07-18
21:10   (22:10 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.