Sven Svensson oljemålning

557476

SVEN SVENSSON (1906-1999): "Stilleben med avgud", signerad Sven Svensson, olja på pannå, ca 44x35 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Sven Svensson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4160888
2018-07-16 13:25:25

2018-07-18 kl 21:10
Slutpris SEK:
27 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.