Sigrid Södergren oljemålning

557475

SIGFRID SÖDERGREN (1900-tal): Stilleben, signerad och daterad Sigfrid. S. -59, olja på pannå, ca 28x54 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Sigrid Södergren oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4160882
2018-07-16 13:17:57

2018-07-18 kl 16:36
Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.