Oljemålning

557473

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurer på sanddyner, olja på pannå, ca 21x31 cm

Färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Fack 26

Oljemålning

Budhistorik (11 bud)
4151922
950
4151919
900
4151917
850
4151918
4151917
650

Slutpris SEK:
950
86 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.