Mårten Eskil Winge Klassiskt svenskt måleri

557472

MÅRTEN ESKIL WINGE (1825-1896): Damporträtt, signerad och daterad ME Winge 1893, blandteknik, ca 19,5x15 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 5

Budhistorik

2018-07-09 kl 19:18
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.