Einar Jolin Sommar

557471

EINAR JOLIN (1890-1976): Klavreströms herrgård, signerad och daterad Einar Jolin 1935, akvarell, ca 37x55 cm

Rum 6

Einar Jolin Sommar

Budhistorik (7 bud)
4151382
4151381
2 800
4151118
2 600
4149530
2 400
4145825

Slutpris SEK:
272 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.