Garnityr Art Deco

557470

GARNITYR, 3 dlr., onyx och marmor, 1930-tal, Art Deco, bestående av bordsur och bokstöd, dekor i form av kvinna med spegel, längd ca 13-51, höjd 15-26 cm

Smärre slitage

Klockor/Ur

Monter 28

Garnityr Art Deco

Budhistorik (5 bud)
4152023
500
4152022
450
4152021
4150747
4142153

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.