Elna Jacobsson oljemålning

557468

ELNA JACOBSSON (1894-1985): Interiör, signerad och daterad Elna Jacobsson 1923, olja på duk, ca 41,5x32,5 cm

Krackeleringar

Fack 22

Elna Jacobsson oljemålning

Budhistorik

2018-07-09 kl 20:15
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.