Oljemåling

557467

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Parkmotiv, möjligen Sonja Erikssonj (född 1920), signerad, olja på duk, ca 46x61 cm

Krackeleringar, ytmärken

Fack 36

Oljemåling

Budhistorik (15 bud)
4150068
1 300
4150027
4144232
4150026
4144232
950

Slutpris SEK:
1 300
118 EUR, 127 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.