Dörröverstycke

557466

DÖRRÖVERSTYCKE, sannolikt 1700-tal, olja på duk, ca 112x100 cm

Omfattande lagningar, retuscher, dubblerad

Konst, Äldre måleri, Diverse

Rum 6

Dörröverstycke

Budhistorik (4 bud)

4151763
4148035
1 600
4146294
4143016

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.