Oljemålning 1900-tal

557465

CLAUDE COMTE (1900-tal): Boulespelare, singerad, olja på pannå, ca 46x56 cm

Rum 5

Oljemålning 1900-tal
Budhistorik (21 bud)
4148197
1 400
4148098
1 300
4146437
4148096
4146437

Slutpris SEK:
1 400
127 EUR, 147 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.