Oljemålning

557464

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Parkmotiv, olja på duk, ca 100x120 cm

krackeleringar, ytmärken

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Oljemålning

Budhistorik (11 bud)
4151673
4151609
750
4143502
700
4151608
650
4143502
600

Slutpris SEK:
73 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.