Sigrid Södergren oljemålning

557462

SIGFRID SÖDERGREN (1900-tal): Kustbild, signerad och daterad Sigfrid. S. -61, olja på pannå, ca 31x65 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Sigrid Södergren oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4160881
1 700
4163408
1 600
4160881
4157820
4154410

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.