Sven Svensson oljemålning

557456

SVEN SVENSSON (1906-1999): "Före ovädret", signerad Sven Svensson, olja på pannå, ca 28x32 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Sven Svensson oljemålning

Budhistorik (15 bud)
4162069
2 600
4163542
2 400
4162069
4163538
4162069
1 800

Slutpris SEK:
2 600
236 EUR, 254 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.