Sir Rathsman etsning

Föregående | Översikt | Nästa

557455

SIRI RATHSMAN (1894-1974): Komposition, signerad, Epreuve d'artiste (EA-upplaga), kolorerad etsning, ca motivmått 22,5x18 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

557455 - Sir Rathsman etsning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Sir Rathsman etsning

Budhistorik (1 bud)

4154873
2018-07-11 20:31:19

2 dagar kvar
Avslutas 2018-07-18
18:12   (19:12 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.