Sir Rathsman etsning

557455

SIRI RATHSMAN (1894-1974): Komposition, signerad, Epreuve d'artiste (EA-upplaga), kolorerad etsning, ca motivmått 22,5x18 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Sir Rathsman etsning

Budhistorik (13 bud)
4164034
4164021
4164013
4164018
4164013
900

Slutpris SEK:
109 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.