Lennart Segerstråle

557416

LENNART SEGERSTRÅLE (1892-1975); "Salla lappmark", signerad och daterad 1914, akvarell och gouache, 21x46 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

Lennart Segerstråle

Budhistorik

Bud EUR

2018-07-08 kl 21:15
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
150