Carl Johan Danielson

557415

CARL JOHAN DANIELSON (1866-1945); gårdsvy, signerad och daterad 1917, olja på pannå, 39x51 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

Carl Johan Danielson

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
4144722
2018-07-04 17:35:07
160

2018-07-08 kl 14:42
Slutpris EUR:
160
1 638 SEK, 187 USD
Utropspris EUR: