Väinö Hervo

557414

VÄINÖ HERVO (1894-1974); Sommardag, signerad och daterad -52, olja på duk 62x73 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

Väinö Hervo

Budhistorik

Bud EUR

2018-07-08 kl 20:03
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR: