Gustav Arne Oljemålning

557407

GUSTAV ARNE (1925-2011): Kustmotiv', olja på duk, signerad G. Arne daterad 1976, ca 73x82 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Gustav Arne Oljemålning

Budhistorik (30 bud)
4157281
4 600
4157278
4 400
4157276
4 200
4157273
4157271
3 800

Slutpris SEK:
4 600
449 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.