Gustav Arne Oljemålning

557406

GUSTAV ARNE (1925-2011): 'Nämndemansgården, Viken', olja på duk, uppklistrad på pannå, signerad G. Arne daterad 1976, ca 49x80 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Gustav Arne Oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4157381
500
4154944
450
4148729
4148405
4146871

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.