Josef Frank Golvlampa

557402

JOSEF FRANK, uplight, Firma Svenskt Tenn, modellnummer 2148, mässing, höj- och sänkbar.

Slitage, fläckar, skärm med skador

Belysning, Golvlampor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Josef Frank Golvlampa

Budhistorik (8 bud)
4156722
4156719
600
4156713
550
4156634
500
4155603
450

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.