LEIF-ERIK NYGÅRDS

557345

LEIF-ERIK NYGÅRDS (född 1939): Marilyn Monroe, offsettryck, signerad med tusch "To Cecilia, MM photographed in Los Angeles at Bel Air Hotel, June 27th 1962 Leif-Erik Nygårds", a tergo stämpelmärkt "PHOTO (Copyright) LEIF-ERIK Nygårds, 49x69 cm.
PROVENIENS: Födelsedagspresent från Nygårds till nuvarande ägare 1999.

Några smärre veck och repor, oramad

Fotografi, Konst, Grafik, Selected

LEIF-ERIK NYGÅRDS

Budhistorik (22 bud)
4156007
10 500
4156005
10 000
4156004
9 800
4156001
9 600
4155999
9 400

Slutpris SEK:
10 500
954 EUR, 1 103 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.