Georg Lodström Oljemålning

557321

GEORG LODSTRÖM (1915-1972), komposition med sydländska hus, signerad Lodström 59, olja på duk, ca 60x71cm

krackeleringar

Makadamgatan 11, Helsingborg

Georg Lodström Oljemålning

Budhistorik

2018-07-13 kl 19:38
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.